Etiket Arşivleri: SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin

Çetin, Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 84. yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin,Vatan şairimiz  Mehmet Akif Ersoy’u sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı. Cumhur Çetin mesajında ”Vatan ve bayrak sevgisini dizeleriyle aziz milletimize aşılayan İstiklal Marşı yazarımız Mehmet Akif Ersoy’u vefatının 84. yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerineyer verdi.    

Çetin, İsmet İnönü’yü ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, Ulu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e yol arkadaşlığı yapan, Genel Başkanımız İsmet İnönü’yü ölüm yıldönümünden sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı.  Cumhur Çetin mesajında ”Tam bağımsız Türkiye yolunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e yol ve dava arkadaşlığı yapan, Kurtuluş Savaşı ve İnönü Meydan Muharebeleri’nin kahramanı Genel Başkanımız […]

Cumhur Çetin, Sarıkamış Şehitlerini Andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, 22 Aralık 1914 tarihinde vatan uğruna canından vazgeçen şehitlerimizi sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı.  Cumhur Çetin mesajında ” Türk tarihi, yaşadığı topraklara bağımsızlık kazandırmak için bedel ödeyen kahramanların tarihidir.  Sarıkamış Harekatı’nın 106. yılında şehitlerimizi saygı, rahmet  ve minnetle  anıyorum” ifadelerine yer verdi.  

Çetin, Maraş Katliamı’nda hayatını kaybeden vatandaşlarımızı andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin,Türkiye tarihinin utancı olan 19-26 Aralık 1978 Maraş Katliamı’nda katledilen canları sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı. Cumhur Çetin mesajında ”Maraş Katliamı’nda can veren bütün canları saygıyla anıyorum…” ifadesine yer verdi.  

Cumhur Çetin, 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk kadınlarına seçme ve seçilme hakkını verdiği bu özel günün 86. Yıldönümünü sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla kutladı.  Cumhur Çetin mesajında “Daha emin ve daha doğru olarak yürüyeceğimiz bir yol vardır: Büyük Türk kadınını çalışmamıza ortak kılmaktır.”  Diyen Gazi Atatürk önderliğinde […]

Cumhur Çetin, 4 Aralık Dünya Madenciler Gününü

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, Maden kazalarında hayatını kaybeden canlarımızı sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı. Cumhur Çetin mesajında “Maden kazalarında şehit olmuş madencilerimizi saygı ve rahmetle anıyor, tüm madencilerimizin Dünya Madenciler Gününü kutluyorum.” ifadelerine yer verdi.  

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü farkındalık mesajını sosyal medya hesapları üzerinden yayımladı. Cumhur Çetin mesajında “Engel değil destek olalım. Birlikte daha güçlüyüz. 3 Aralık Uluslararası Engelliler Günü’nde tüm engelli kardeşlerimize kucak dolusu sevgi gönderiyorum.” ifadelerine yer verdi.