Etiket Arşivleri: Mali Müşavir

Cumhur Çetin, Uğur Mumcu’yu ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, Araştırmacı Gazeteci Uğur Mumcu’yu ölüm yıldönümünde sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile andı. Cumhur Çetin mesajında “24 Ocak 1993 tarihinde alçakça bir suikast sonucu aramızdan ayrılan Araştırmacı Gazeteci Uğur Mumcu’yu saygı ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.  

Cumhur Çetin, Kamer Genç’i ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, Siyaset tarihimizin unutulmayan isimlerinden olan Kamer Genç’i ölüm yıldönümünde sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile andı. Cumhur Çetin mesajında “Merhum  Kamer Genç’i aramızdan ayrılışının 5. yılında yılında saygı, rahmet ve özlemle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.  

Cumhur Çetin, Nazım Hikmet’i andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, Türk edebiyatının büyük şairi Nazım Hikmet’i doğum gününde sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile andı. Cumhur Çetin mesajında “İkimiz de biliyoruz, sevgilim, öğretebiliriz: dövüşmeyi insanlarımız için ve her gün biraz daha candan biraz daha iyi sevmeyi…” İyi ki doğdun Nazım usta…” ifadelerine yer verdi.  

Cumhur Çetin, Zübeyde Hanım’ı ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, Ulu Önder Atatürk’ün değerli annesi Zübeyde Hanım’ın aramızdan ayrılışının yıldönümünde sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile andı. Cumhur Çetin mesajında “Ebedi başkomutanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün annesi  Zübeyde Hanım’ı saygı, minnet ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.  

Cumhur Çetin, Metin Göktepe’yi ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, değerli gazeteci Metin Göktepe’yi 25.ölüm yıldönümünde sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile andı. Cumhur Çetin mesajında “Basın özgürlüğü mücadelesinin simgesi değerli gazeteci  Metin Göktepe’yi aramızdan ayrılışının 25. yılında özlem ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi  

Cumhur Çetin, Fethi Sekin’i ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, Vatan uğruna canından vazgeçen kahraman polisimiz Fethi Sekin’i şehadetinin 4. yılında sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile andı. Cumhur Çetin mesajında “İzmir’de terör saldırısını hayatı pahasına önleyen, kahraman polis memurumuz Fethi Sekin’i şehit oluşunun 4. yılında saygı ve rahmetle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.  

Cumhur Çetin, Barış Manço’yu doğum gününde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Komisyon Başkanı Cumhur Çetin, Türk müziğinin önemli temsilcilerinden Barış Manço’yu doğum gününü sosyal medya üzerinden paylaştığı bir mesaj ile kutladı. Cumhur Çetin mesajında “İyi ki doğdun Barış Abi! Barış Manço’yu sevgi, saygı ve özlemle anıyorum.” ifadelerine yer verdi.  

Çetin, Mehmet Akif Ersoy’un vefatının 84. yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin,Vatan şairimiz  Mehmet Akif Ersoy’u sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı. Cumhur Çetin mesajında ”Vatan ve bayrak sevgisini dizeleriyle aziz milletimize aşılayan İstiklal Marşı yazarımız Mehmet Akif Ersoy’u vefatının 84. yıldönümünde rahmet ve minnetle anıyorum.” ifadelerineyer verdi.    

Çetin, İsmet İnönü’yü ölüm yıldönümünde andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, Ulu Liderimiz Mustafa Kemal Atatürk’e yol arkadaşlığı yapan, Genel Başkanımız İsmet İnönü’yü ölüm yıldönümünden sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı.  Cumhur Çetin mesajında ”Tam bağımsız Türkiye yolunda Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e yol ve dava arkadaşlığı yapan, Kurtuluş Savaşı ve İnönü Meydan Muharebeleri’nin kahramanı Genel Başkanımız […]

Cumhur Çetin, Sarıkamış Şehitlerini Andı

Mali Müşavir, Yazar, SİNDEF CHP Kom. Bşk. Cumhur Çetin, 22 Aralık 1914 tarihinde vatan uğruna canından vazgeçen şehitlerimizi sosyal medya hesaplarından yayınladığı bir mesajla andı.  Cumhur Çetin mesajında ” Türk tarihi, yaşadığı topraklara bağımsızlık kazandırmak için bedel ödeyen kahramanların tarihidir.  Sarıkamış Harekatı’nın 106. yılında şehitlerimizi saygı, rahmet  ve minnetle  anıyorum” ifadelerine yer verdi.